BACA SİSTEMLERİ
BACA SİSTEMLERİ

AISI 316 L kalite paslanmaz çelikten modern makineler ve üretim teknolojileri ile imal edilen sistemlerdir. Özel CNC tezgahlarda kesilen baca bileşenleri sürekli TIG ve ya PLAZMA kaynak teknolojisi ile birleştirilir. Baca bağlantılarındaki özel muf yapısı sayesinde bacayı oluşturan elemanlar birbirleriyle mükemmel bir yoğuşma suyu ve atık gaz sızdırmazlığı sağlayacak şekilde bağlanır. Birleşme yerlerinde kullanılan harici bağlantı kelepçeleri sayesinde sızdırmazlık ve mukavemet maksimum güvence altına alınır.

►Kaskad Baca Sistemleri            
►Baca Renovasyon İşlemleri            
►Davlumbaz Atık Gaz Sistemleri            
►Havalandırma Sistemleri            
►Proses Cihazlara Ait Atık Gaz Sistemleri            
►Bina Dışı Baca Sistemleri            
►Isıtma Buhar Kızgın Yağ Kazanları            
►Haddaneler , Ergitme Potoları            
►Ram Makineleri            
►Boya ve Kurutma Fırınları gibi kullanım alanlarına sahiptir.

ÇÖP & ÇAMAŞIR ŞUTU SİSTEMLERİ

Çöp şutları bu şekilde çok kullanışlı olmakta ve atıkların evlerden uzaklaştırılmasını daha basite indirmiştir. Bu sistemler otomasyon kontrollü olabilir.

Çamaşır şutları ise, otel, rezidance ve hastanelerde kullanılır. Bu tip sistemler kirli çamaşırları  çamaşırhaneye iletir. 
Bu sistemler en az AISI 304 kalite paslanmazdan imal edilmelidir.  Çöp Şutu Yönetmeliğe göre imal edilmelidir. Çöp şutları bacalar gibi yangına dayanıklı olmalıdır. Çöp atma kapakları en az 90 dakika yangına dayanıklı olmalıdır.Çöp şutları 304 paslanmaz mamülden imal edililr. Fakat maliyet yüzünden bazı müşteriler  430 veya galvaniz ürün talep edebilir. 
Fakat tavsiye edilen malzeme 304 kalitedir.Çok katlı binalarda çöpün hızı dolayısı ile çöp odalarına yavaşlatma eklenir. Bu odaların temizlenebilmesi için oda seramik kaplı olması gerekir. Ayrıcıya yangın önlemi için odada yangın sprinkleri olmalıdır.
Çöp odası koku problemi olmaması için soğutma ve havalandırma ile donatılabilir.